Księga Gości

WWW.ARTETERAPIA.OPOLE.PL

"Księga Gości"

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających moją stronę internetową i zapraszam do wpisywania się do Księgi Gości. Można tu wpisywać swoje opinie, przemyślenia, pozdrowienia lub cokolwiek innego. Jeśli do wpisu dodasz swój email - może to być rodzaj skrzynki kontaktowej informującej innych o ciekawych wydarzeniach, imprezach, szkoleniach itp.

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie.

Anna Glińska - Lachowicz

Dodaj wpis »

Data: 20.09.2018 (10:59:39)
Autor: Małgorzata
Treść:
Witam! Jestem początkującym terapeutą zajęciowym, szukam inspiracji, podpowiedzi do pracy...Pani strona jest niesamowita!!! Dostarczyła mi mnóstwa informacji oraz pomysłów. Żałuję, że dzieli nas tak duża odległość/Sandomierz/, chętnie wybrałabym się na Pani wykłady... Pozdrawiam serdecznie


Data: 15.05.2016 (18:57:16)
Autor: Iwona U.
Treść:
Miałam przyjemność słuchać wykładu pani doktor na konferencji w Cieszynie (UŚ)- przedstawiany referat dotyczył pracy ze skazanymi metodą terapii tańcem. Byłam zaskoczona - nie wiedziałam, że ktoś w Polsce się tym zajmuje! Wystąpienie było bardzo ciekawe, to człowiek z pasją, swoją ogromną wiedzą dzieli się z radością, zaraża zaangażowaniem i pozytywną energią. Oby więcej takich ludzi! A resocjalizacja w Polsce ma szansę być efektywna!


Data: 21.12.2015 (12:38:29)
Autor: Klaudia
Treść:
Razem z koleżankami miałyśmy opisać projekt resocjalizacyjny, wybrałyśmy właśnie ten. Pani doktor udzieliła nam również bardzo pomocnego wywiadu, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Informacje pomogły nam w lepszym przedstawieniu projektu, który przynosi pozytywny efekt. Wykładowca był bardzo zadowolony, a Pani dr.Anna Glińska-Lachowicz zaproponowała nam również wykład, albo spotkanie na zajęciach, na którym chce przedstawić większej ilości osób swój projekt. Dziękujemy za pomoc1


Data: 04.12.2015 (22:52:20)
Autor: Iwona
Treść:
Zajęcia z arte radośnie energetyczne i odprężające,pozwoliły doładować akumulatory ...ludzie wspaniali,szkoda,że tylko dwa dni..


Data: 30.11.2015 (21:19:28)
Autor: Monika
Treść:
Bardzo się cieszę,że miałam szansę poznac Ciebie ,oraz wziąśc udział w warsztatach arteterapeutycznych.Poznac wspaniałe tehcniki ,wyciszyc się,zajrzec wewnątrz siebie z zupełnie innej strony....przełamac słabości....piękna muzyka,relaks..nie potrafię tego wszystkiego ubrac w słowa.Ale bardzo bardzo gorąco polecam i zachęcam do wzięcia usziału w warsztatach ...bo to tzręba przeżyc.Ijeszcze raz dziękuję Aniu za...za..za WSZYSTKO!


Data: 30.11.2015 (20:57:28)
Autor: Mariola
Treść:
"..Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękami obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw.." I tak się stało! Wykorzystała na maksa :))) dwa dni na warsztacie z arteterapii 28-29XI. Cudowny czas z cudownymi, ciepłymi i otwartymi ludźmi. Dziękuję Ani, naszej ciepłej i pełnej zrozumienia, a także bardzo profesjonalnej!!! Skromna i pełna wiedzy, chętnie dzieląca się doświadczeniem, po prostu NIESAMOWITA!!!


Data: 02.09.2015 (22:00:36)
Autor: Kasia G.
Treść:
Gorąco polecam warsztaty i szkolenia u pani Ani :) To nie tylko doświadczony nauczyciel, sympatyczna osoba, ale przede wszystkim arteterapeuta z pasją! Wiele się nauczyłam na szkoleniu z arteterapii, a jeszcze więcej doświadczyłam! Polecam polecam polecam!


Data: 14.12.2014 (23:09:49)
Autor: Ania B.
Treść:
Od koleżanki dowiedziałam się o warsztacie otwartym organizowanym na Uniwersytecie Opolskim z choreoterapii - zdecydowałam się na udział w ostatniej chwili i ... w ogóle nie żałuję!!!! 2 godziny minęły jak chwila, pierwszy raz czułam, że tańczę dla siebie i czułam się jak nigdy przedtem - wspaniale! Już planuję udział w warsztacie weekendowym u p.Ani - wiem, że będzie niesamowicie i twórczo! Polecam wszystkim! Ania B.


Data: 20.10.2014 (13:18:47)
Autor: Kasia O.
Treść:
Byłam u p.Ani na warsztatach z choreoterapii i chortikuloterapii i jestem naprawdę pod wrażeniem! Miałam możliwość doświadczyć wielu ciekawych propozycji ćwiczeń, mogliśmy zadawać nurtujące nas pytania i zawsze otrzymywaliśmy odpowiedzi z wieloma wskazówkami. Pełen profesjonalizm i w dodatku z uśmiechem na ustach i z pasją! Pani Ania to prawdziwy Specjalista, który kocha swoją pracę! A to nie często się zdarza! Dla mnie szczególnie ważne było to, że p. Ania dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem - nie zbywa ogólnikami czy niedopowiedzeniami. Polecam z całego serca!


Data: 16.07.2014 (18:09:38)
Autor: Magdalena
Treść:
W czerwcu tego roku brałam udział w szkoleniu z zakresu arteterapii. Szkolenie dla specyficznej grupy zawodowej poprowadzone w sposób iście profesjonalny. Nie było pozostawionych pytań bez odpowiedzi, pełen profesjonalizm. Do tego szerokie kontakty i oczywiście przesłanie niezbędnych informacji na maila. Gorąco polecam wszystkim chcącym uczestniczyć w szkoleniach Ani.


Strona: 1 2 3