Księga Gości

Dodaj wpis »

Data: 02.07.2014 (19:05:45)
Autor: E.D.
Treść:
Brałam udział w warsztatach choreoterapeutycznych i polecam skorzystać w 100% ! Pani Ania ma świetne podejście do uczestników,dużą wiedzę i doświadczenia którymi się hojnie dzieli ! Jest nie tylko wspaniałym pedagogiem ale i człowiekiem tryskającym energią, którą czerpie z działań artystycznych i uczy tego uczestników. Na warsztatach prowadzone były bardzo ciekawe ćwiczenia z dokładnym ich opisem przed i pogadanką o odczuciach po. Ponadto każdy uczestnik dostaje certyfikat i szczegółowo sporządzony skrypt z opisem zajęć i ćwiczeń i innymi interesującymi informacjami na temat choreoterapii! POLECAM wszystkim którzy chcą poznać inną stronę i funkcję sztuki !


Data: 07.11.2013 (22:03:20)
Autor: Łukasz
Treść:
Witam, kilka lat temu miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach z arteterapii u Pani Anny Glińskiej- Lachowicz. Wrażenia po nich były niesamowite. Dzięki warsztatom postanowiłem pogłębiać wiedzę na temat ARTETERAPII i jej technik i robię to po dziś dzień. Pracuję jako terapeuta zajęciowy z osobami z niepełnosprawnościami i sam dziś uczę studentów tego wdzięcznego dobrodziejstwa. Aniu bardzo Ci dziękuję.Pozdrawiam- Łukasz


Data: 15.10.2013 (00:18:50)
Autor: Aleksandra Walkowicz
Treść:
Aniu, serdecznie gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu,a mam na myśli kolejna bublikację .Ciesze się razem z Tobą i czekam równięz niecierpliwie. pozdrawiam Aleksandra Walkowicz


Data: 29.05.2013 (10:20:42)
Autor: Agnieszka P.-H.
Treść:
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z choreoterapii oraz muzykoterapii. Są profesjonalnie przygotowane i świetnie poprowadzone. Bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, ciekawych i nowatorskich. Ania jest wspaniałą osobą,pełną ciepła, zaangażowania i ogromnej wiedzy. Na pewno skorzystam też z Jej innych propozycji warsztatowych. Polecam wszystkim zainteresowanym arteterapią.


Data: 27.05.2013 (22:07:49)
Autor: Pati
Treść:
Uczestniczyłam w dwóch kursach i polecam wszystkim bardzo serdecznie, niezapomniane przeżycie, wspaniała atmosfera zajęć, interesujące ćwiczenia.


Data: 27.05.2013 (22:06:31)
Autor: Pati
Treść:
Uczestniczyłam w dwóch kursach i polecam wszystkim bardzo serdecznie, nie zapomniane przeżycie, wspaniała atmosfera zajęć, interesujące ćwiczenia.


Data: 27.05.2013 (20:54:54)
Autor: Ola K-B
Treść:
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z muzykoterapii, a kilka lat temu, jeszcze na studiach z arteterapii. Zajęcia to w 100 procentach warsztat a nie sucha teoria, co jak wiadomo przy pracy z dziećmi czy młodzieżą jest bardzo istotne. Nauczyłam się wiele, jednocześnie świetnie się bawiłam, gdyż na warsztatach u Pani Ani panuje bardzo rodzinna i sympatyczna atmosfera:) Pewnie za jakiś czas skuszę się na jakieś kolejne zajęcia. pozdrawiam


Data: 24.03.2013 (19:45:06)
Autor: Natalia
Treść:
Na "działalność" Pani Ani natknęłam się zupełnie przypadkowo, kiedy przez jakiś czas bardzo nieudolnie starałam się połączyć swoje prywatne zainteresowania z posiadanym wykształceniem. Potrzebowałam Przewodnika... Oczywiście znalazłam go! I to jeszcze jakiego! Wszystkich pragnących poszerzać swoje horyzonty zapraszam na warsztaty prowadzone przez tą cudowną, uczciwą i niezwykle ciepłą prowadzącą, która ogrom swojej wiedzy przekazuje w rewelacyjny sposób.


Data: 05.02.2013 (09:43:03)
Autor: Kasia i Asia
Treść:
Witamy, uczestniczyłyśmy w listopadzie 2012 roku w warsztacie prowadzonym przez Panią Anię.Jesteśmy pod ogromny wrażeniem osobowości prowadzącej. Pani Ania to profesjonalistka, otwarta na ludzi, tworząca na zajęciach magiczną atmosferę. Proponowane na warsztatach ćwiczenia okazały się przydatne w życiu zawodowym, jak i prywatnym:) Z pewnością wybierzemy się na kolejne warsztaty:) Pozdrowienia z Łodzi:)


Data: 23.11.2012 (22:18:34)
Autor: Dorota
Treść:
Witam!!! W warsztatach uczestniczyłam 4 raz i na pewno nie ostatni:) Zajęcia tylko i wyłącznie praktyczne (zero teorii!!!) przydatne w pracy pedagogicznej ale i nie tylko!!! Warto samemu tego doświadczyć bo można naładować się mega pozytywną energią! A teraz kilka słów o samej prowadzącej, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta, potrafi wyczarować miłą, serdeczną i relaksującą atmosferę na zajęciach. Pozdrawiam i polecam tym, którzy jeszcze nie spróbowali!!!


Strona: 1 2 3